Başa Dön

Bir Galeri Üç Sergi

Bir Galeri Üç Sergi

Başkent’te birbirinden değerli sanatçıların eserlerine ev sahipliği yapan Galeri Soyut’ta, Ercan Ayçiçek, Hatice Berrak Çiçe ve Nurettin Akkaya’nın sergisi sanatseverlerle buluştu.

Galeri Soyut’un A, B ve C salonlarında sanatseverlerin beğenisine sunulan sergiler büyük ilgi gördü. Ercan Ayçiçek’in “Öpücük”, Hatice Berrak Çiçe’nin “Limon Kokusu” ve Nurettin Akkaya’nın “Mühürlenmiş Zamanlar” adlı sergilerinde toplamda 50’den fazla sanat eseri sergilendi. Galeriyi gezen sanatseverler, üç sergiyi birden gezmenin keyfini çıkartmakla beraber sanat dolu bir gün geçirmiş oldular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.