Başa Dön

Bir Galeri İki Sergi

blank

Bir Galeri İki Sergi

Okuma süresi 1 dakika

Başkent’te birbirinden önemli sanatçıların eserlerine ev sahipliği yapan Galeri Soyut’ta, Emet Egemen Işık Aslan’ın “Baitylos”, Seyhan Yılmaz’ın “Gölgesinde” isimli sergileri açıldı. Galeri Soyut’un A ve B salonlarında sanatseverlerin beğenisine sunulan sergiler sanatseverler tarafından çok beğenildi.

Konya selçuk üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesi öğretim üyesi Emet Egemen Işık Arslan’ın 5. Kişisel sergisi olduğunu belirttiği, Baitylos’ta yaşamın ilk izleri olan taş öğelere yer verdi.Kastamonu Üniversitesi Öğretim Üyesi Seyhan Yılmaz ise 6.kişisel sergisinde   42 parça seramik eseri sanatseverlerin beğenisine sundu. Ağaç temasını işlediği eserlerini ajur tekniğini kullanan Yılmaz, eserlerini Ankaralı sanatseverlerle buluşturmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Sanatçı, seramik eserlerinin büyük bir kısmında isli pişirim tekniğini kullandığını belirtti. Galeriyi gezen sanatseverler 2 sergiyi birden gezmenin keyfini çıkartmakla beraber sanat dolu bir gün geçirmiş oldular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.