Başa Dön

Bilkent’te Caz’dan Hicaz’a

Bilkent’te Caz’dan Hicaz’a

Okuma süresi 1 dakika

Bilkent Otel’in gelenekselleşmiş temalı gecelerinin açık havada sonuncusu olan Caz’dan Hicaz’a isimli geceye yoğun ilgi gösterildi. Ayhan Tekin Orkestrası ve Ses Sanatçısı Dilek Tekin konuklara keyifli dakikalar yaşattı.

Bilkent Otel temalı gecelerin sonuncusu olan Caz’dan Hicaz’a isimli gecede çok sayıda davetliyi ağırladı. Otel Genel Müdürü Arda Yurtseven gelen tüm konuklarla yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik gösterdi. Konuklar geçenin ilerleyen saatlerine kadar Hicaz Makamından söylenen şarkılarla eğlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.