Başa Dön

Bilkent Otel’de Mutlu Son

blank

Bilkent Otel’de Mutlu Son

Okuma süresi 1 dakika

Yavuz Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi, Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu Oğuz Cengiz ile zarif eşi Seda Cengiz Bilkent Otel’de gerçekleşen şık bir düğün töreni ile dünyaevine girdi.

Aralık ayında tanışan ve geçtiğimiz aylarda Niki Restaurant’ta nişanlanan çiftin Bilkent Otel’in büyük salonunda gerçekleşen düğün törenine Başkent’in seçkin isimleri katıldı. Renkli anların yaşandığı düğünde konuklar saatlerce hiç durmadan dans etti. Nikahın ardından ilk danslarını gerçekleştiren mutlu çift misafirleri kendilerine hayran bıraktı. İkili düğünün ardından balayı adresleri olan Maldivler’e uçtu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: