Başa Dön

Bilkent Otel’de İtalyan Rüzgarı

blank

Bilkent Otel’de İtalyan Rüzgarı

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’da turizm sektörünün önde gelen kuruluşlarından Bilkent Otel ve Konferans Merkezi, bünyesinde düzenlediği etkinlikler serisine İtalyan Haftasını da ekledi.

Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde “İtalya Yemekleri Haftası” düzenlendi. İtalyan lezzetlerinin tanıtımının gerçekleşeceği etkinliğin açılış resepsiyonu yoğun ilgi gördü. Türk ve yabancı misafirlerin ilgiyle davet ettiği organizasyonda Bilkent Otel ekibi tam kadro olarak misafirlerini karşıladı. Keyifli bir ortamda farklı lezzetler tatma imkanı bulan misafirler, resepsiyon boyunca İtalyan kültürünü keşfetme fırsatı buldular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.