Başa Dön

BİKAP’tan Ankara Çıkartması

BİKAP’tan Ankara Çıkartması

Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP) tarafından bu yıl beşinci kez düzenlenen BİKAP Alışveriş ve Eğlence Şenliği, Kadınlar Günü konseptiyle JW Marriott Hotel’de gerçekleşti.

BİKAP Alışveriş ve Eğlence Şenliği, ünlü isimler ve markaları bir araya getirdi. Ankaralıların yoğun ilgi gösterdiği etkinliğin ev sahipliğini Mehtap Özdoğan ve BİKAP Kurucusu Bilge Kuru üstlendi. Kıyafetten aksesuara, ev dekorasyon ürünlerinden kozmetiğe birçok ürünün bulunduğu etkinlikte ziyaretçiler birbirinden farklı özgün ürünleri yakından inceledi. Kadınlar Günü konseptiyle süslenen JW Marriott Hotel’de gün boyu alışveriş yapmanın keyfini çıkaran BİKAP ziyaretçileri,  birçok ünlü markanın hazırladığı özel tasarımları da inceleme fırsatı buldu.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.