Başa Dön

Beymen’den Kışa Sıcak Merhaba

blank

Beymen’den Kışa Sıcak Merhaba

Okuma süresi 1 dakika

Ünlü giyim firması Beymen 2012/2013 Sonbahar/Kış sezonu kıyafetlerini Kavaklıdere’deki mağazasında düzenlediği “Trunk Show” ile tanıttı.

Kavaklıdere mağazasında gerçekleşen defileye Ankara cemiyet ve moda hayatının önemli isimleri katıldı. Beymen Kreatif Direktörü Murat Türkili’nin sunumuyla gerçekleşen defileye katılan davetliler, yeni sezon koleksiyonlarını farklı kombinler eşliğinde inceleme fırsatı buldu. Trunk Show’da, Celine’den Stella McCartney’e, Missoni’den Lanvin’e, Givenchy’den Dolce & Gabbana’ya, Dior’dan Cholé’ye, Yves Salomon’dan Valentino’ya kadar ve uzanan dünya modasına yön veren pek çok markanın da yeni sezon ürünleri tanıtıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: