Başa Dön

Beymen’de Moda Alarmı

blank

Beymen’de Moda Alarmı

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye’de ve dünyada modaseverlerin büyük beğeniyle takip ettiği marka Beymen, 2017 İlkbahar Yaz koleksiyonlarını düzenlediği özel bir davet ile tanıttı.

Moda tutkunları tarafından ilgiyle takip edilen Beymen markası yeni koleksiyonunu tanıttı. Beymen Kavaklıdere mağazasında gerçekleştirilen davete cemiyet hayatının birçok ünlü ismi katıldı. Sezonun gözde ve trend tasarımları şık bir defileyle moda tutkunlarının beğenisine sunuldu. Özel tasarımlardan oluşan defileyi ilgiyle takip eden misafirler yeni sezon trendleri ile ilgili bilgi sahibi oldular. Defile bitiminde mağazayı gezen misafirler bol bol alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.