© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Beymen Bemoji Yepyeni Bir Dünya

Beymen Bemoji Yepyeni Bir Dünya

Dünya modasının önde gelen markalarını moda tutkunlarıyla buluşturan BEYMEN, bir ilke daha imza atarak eğlenceli ve renkli yeni aplikasyonu BEYMEN BEMOJİ‘yi tanıttı.

İngiliz illüstratör Kate Philipson tarafından, BEYMEN dünyası, moda ve trendlerden ilham alınarak tasarlanan, 300 farklı ve eğlenceli emojiden oluşan BEYMEN BEMOJİuygulaması Apple Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebiliyor. BEYMEN‘e özel grafik tasarım dilinde hazırlanan ve dönemsel olarak güncellenecek olan BEYMEN Bemojiler moda, duygular, lifestyle, doğa ve tipografi gibi farklı kategorilerden illüstrasyonlardan oluşuyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.