Başa Dön

Best Otel’de Coşkulu Kutlama

blank

Best Otel’de Coşkulu Kutlama

Ankara’da gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlarla tanınan ve yaptığı yardımlarla adından sıkça söz ettiren Kadın ve Gençlik
Platformu Derneği, önemli bir davete daha imza attı.

 

Dernek Başkanı Rüveyda Akbay ve Zeynep Köksalan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen yemekte cemiyet hayatının bayanları bir araya geldiler. Gaziosmanpaşa’daki Best Otel’de düzenlenen etkinliğe Ankara cemiyet hayatının seçkin isimleri akın ederken, davete katılan konuklar şıklıklarıyla göz doldurdular. Davette satışa sunulan takılardan ve değerli eşyalardan satın alan konuklar platforma katkıda bulunmayı da ihmal etmediler.

 

[nggallery id=1225]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.