© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Berna Tokar’a Sürpriz Gece

Berna Tokar’a Sürpriz Gece

Cemiyet hayatının tanınmış simalarından ve Womenist’in kuruluşundan bugüne yazarı olan Berna Tokar için sitenin kurucusu Zeynep Bilgin, Reina’da şık bir davet gerçekleştirdi.

 

Cemiyet ve iş hayatının birbirinden önemli isimlerinin katıldığı davette Zeynep Bilgin, Berna Tokar’ın sitede bugüne kadar yazdığı bütün yazıları derleyerek “Berna Tokar” adı ile bir kitap bastırarak Berna Hanım’a gecenin sürprizini yaptı. Kitapta Berna Hanım’ın yazılarının yanı sıra dostlarının onun hakkındaki yazıları ve geçmişten çok özel kareler de yer alıyor. Berna Tokar’ın kitabını satın almak isteyen konuklar kalabalık bir kuyruk oluşturdular. Kitabı alan konuklar sonrasında da Berna Tokar’a imzalatmayı ihmal etmediler. Kitabın satışından elde edilen gelir ise Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Van Feyyaz Tokar Parkı’na bağışlandı.

[nggallery id=855]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.