© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Begüm Khan’dan Yeni Yaz Koleksiyonu

Begüm Khan’dan Yeni Yaz Koleksiyonu

Begüm Kıroğlu ve Alavya Otel ev sahipliğinde gerçekleşen özel bir akşam yemeğiyle, Begüm Khan’ın yeni koleksiyonu “Jelly Fish” tanıtıldı.

Begüm Khan’ın yeni koleksiyonu “Jelly Fish”, markanın kurucusu Begüm Kıroğlu ve Alavya Otel’in sahibi Rana Erkan Tabanca ev sahipliğindeki çok özel bir akşam yemeğiyle gerçekleşti. Moda, iş ve cemiyet hayatının birçok isminin katılım gösterdiği davet müzik ve gösteriler eşliğinde keyifli anlara sahne oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.