© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Bebek Mutluluğunu Dostlarıyla Paylaştı

Bebek Mutluluğunu Dostlarıyla Paylaştı

Anadolu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, eşi Emine Özilhan küçük kızları Emine Özkan’ın ilk bebekleri Lal’in dünyaya gelmesini kutlamak için davet verdi.

 

Emine Hanım’ın ev sahipliğinde düzenlenen davette, sosyal yaşamın birçok ismi hediyeleriyle katılarak İpek Özkan’a ve anneanne Emine Özilhan’a “Hayırlı olsun” dedi.

Konuklarını kapıda karşılayan Emine Hanım davetin detaylarıyla tek tek ilgilendi ve konuklarıyla da yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergiledi.

[nggallery id=946]

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.