Başa Dön

Bazaar’ın TAD’ını çıkardılar

blank

Bazaar’ın TAD’ını çıkardılar

Okuma süresi 1 dakika

Bazaar’ın TAD’ını çıkardılar

Türk Anneler Derneği Bursa Şubesi’nin; Türkiye’nin ilk engelli anaokulu projesi için düzenlediği kermes, gün boyu süren alışverişlerle amacına ulaştı.

Bursa’nın önemli sivil toplum kuruluşlarından Türk Anneler Derneği, örnek bir projenin öncülüğünü yaptı. Dernek Bursa Şubesi’nin ‘TAD Bazaar’ adlı etkinliğinde, Türkiye’nin ilk engelli anaokulu projesi için önemli bir gelir elde edildi. Çelikpalas Otel’de gerçekleşen kermese; Fatih Erkoç, Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin ve Bursa Valisi Şahabettin Harput’un eşi Funda Harput da destek verirken Home Store’un patronu Emel Acar’ın 2013 Kış koleksiyonundan şık kıyafetler, hanımların beğenisine sunuldu. Seda Büyüksüren, Pelin Turşucular ve İncifer Egel’in podyum geçişleri büyük alkış alırken gün boyu süren ziyaretlerde Bursalı hanımlar, keyifli anlar yaşadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.