© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Geleneksel Güz Balosu

Geleneksel Güz Balosu

Türk Kalp Vakfı’nın “Güz Balosu” Point Hotel Barbaros’ta düzenlenen şık bir etkinlikle gerçekleştirildi.

Vakfın üyesi işadamı Sebahattin Somal, kalp sağlığına dikkat çekmek için gecede sahne alarak Türk Sanat Musikisi’nin sevilen eserlerini davetliler için seslendirdi. Günler öncesinden hazırlıklarına başlanılan balo için Point Hotel’in balo salonu yapılan dekorasyonlar ve süslemelerle gazino havasına büründürüldü. Davetliler balo öncesi kokteyl alanında buluşup birbirleriyle bol bol sohbet ettiler.  Ünlü işadamı Sebahattin Somal’ın sahneye çıkmasından önce gerek baloya katkılarından dolayı gerekse vakfa genel destekleri sebebiyle plaket takdim töreni yapıldı. Plaket takdiminin ardından Türk Kalp

Vakfı Başkanı Hakan Akşit ve Onursal Başkan Çetin Yıldırımakın baloyla ilgili konuşma yaptılar. Sebahattin Somal, şef Onur Özelçağlayan yönetimindeki kırk kişilik dev orkestra ile Türk Sanat Musikisinin ünlü eserlerini seslendirdi. Cemiyet, sanat ve iş hayatının seçkin ismin katıldığı balodan elde edilen gelirin tamamı Türk Kalp Vakfı’na aktarılıp kalp damar hastalıklarına karşı farkındalığını artırma çalışmalarına kaynak sağlamak amacıyla kullanılacak.

[nggallery id=779]

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.