Başa Dön

Balayı Adresi Dubai

blank

Balayı Adresi Dubai

Okuma süresi 1 dakika

Nadide Gölpınar ve Remzi Gölpınar çiftinin kızları Elif Gölpınar ile İlhan Karaduman ve Özlem Karaduman çiftinin oğulları Kerem Karaduman Sheraton Otel’de gerçekleşen düğün töreniyle dünyaevine girdi.

Sak Organizasyon imzasıyla gerçekleştirilen şık düğüne gelin ve damadın arkadaşları, yakın aile dostları ve akrabalar katıldı. 2016 yılının Şubat ayında nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan genç çift şahitlerin önünde aşklarını resmileştirdi. Lise yıllarından başlayan tanışıklıklarını 600 kişinin katıldığı muhteşem bir düğün töreni ile aileye dönüştüren genç çiftin balayı için ise Dubai’yi tercih edeceği öğrenildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.