Başa Dön

Bahar Karnavalı

blank

Bahar Karnavalı

Okuma süresi 1 dakika

Ünlü moda tasarımcısı Mehmet Köymen ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerinden Mahbube Gürkan sosyal sorumluluk projesi için el ele verdi.

İkili 2 Mayıs 2017 tarihinde Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenleyecekleri Bahar Karnavalı’nın detaylarını basın toplantısı ile anlattı. Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşen basın lansmanına basın mensuplarının yanı sıra projeye destek veren ünlü isimler de katıldı. Mahbube Gürkan ve Mehmet Köymen’in kısa tanıtım konuşmasıyla başlayan davette ikili proje ile ilgili konuklarına ve basına bilgi verdi. Bahar Karnavalı Alışveriş Şenliği’nin kapı geliri, açık arttırma geliri ve bağışları Türkiye’nin en köklü vakıflarından Alzheimer Vakfı’na bağışlanacak. Türkiye’nin 85 ünlü markasının katılacağı, 10:00 ve 22:00 saatleri arası açık kalacak şenliğe birçok ünlü sanatçı ve sosyal yaşam dünyasının ünlü simaları katılarak gün boyu çeşitli aktiviteler gerçekleştirecek.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.