Başa Dön

BabyMall, Yeni Yüzü Bebektif’i Tanıttı

BabyMall, Yeni Yüzü Bebektif’i Tanıttı

Okuma süresi 2 dakika

2014 yılında Ankara’da, doğum öncesi ve doğum sonrası dönemde anne ve bebeğin tüm ihtiyaçlarını tek bir yerde karşılamaya yönelik “bebek süpermarketi” anlayışıyla mağazacılık hayatına başlayan, Özelcan Group’un lokomotif markası BabyMall, bugün itibarı ile İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir ve son olarak Antalya’yla birlikte toplam yedi mağazaya ulaştı. Online kanalda yatırımlarına ağırlık veren BabyMall ,özellikle mobil uygulamasında kaliteli ve hızlı bir hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini önceliği olarak konumlandırıyor. Perakende ve online satış kanallarında her geçen gün büyümeye devam eden BabyMall, kalitesinden ve çizgisinden ödün vermeden ilerlemeye devam ediyor.

Özelcan Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özelcan; lansman öncesi özellikle dijital yatırımlara ağırlık vererek, “mükemmel müşteri deneyimi” vizyonu ile yola çıktıklarını ve tüm planlamalarını bu doğrultuda oluşturduklarını ifade etti. Yirmi yılı aşkın süredir devam eden mağazacılık tecrübelerini online platformlara taşıyarak, odaklarına ebeveynler için “çözüm merkezi” olmayı koyduklarını belirten Özelcan, “Dijital dönüşümün sonuçları; tüketicilerin, hızlı ve pratik çözümler üreten markaları daha değerli gördüklerini gösteriyor. Biz de bunu önemsiyor ve bu bilinçle ilerliyoruz.” dedi. Ayrıca BabyMall’un Bebektif karakteri için yoğun bir mesai harcandığını ve bu çalışmaya destek olan tüm ekiplere emekleri için teşekkür ettiğini sözlerine ekleyen Ahmet Özelcan, “Heyecanla beklediğimiz yeni bir bebeğimiz oldu, değerli ebeveynlerimize, BabyMall ailesine ve sektöre değer katmasını diliyorum.” diyerek sözlerini bitirdi.

BabyMall lansman filmi; İstanbul ve Bursa mağazalarında, otuza yakın oyuncu, çekim öncesinde iki hafta hazırlık, iki gece çekim ve sonrasında da yirmi beş günlük animasyon süreci ile yoğun bir emekle üretildi.

Reklamın ön lansmanı, şirket personellerinin de katılımıyla 21 Ocak Cuma günü saat 19.00’da Musa Göçmen Konferans Salonu’nda yapıldı. Büyük bir ilgiyle karşılanan BabyMall’un Bebektif karakteri, katılanlardan da büyük beğeni topladı. Musa Göçmen’in muhteşem dinletisiyle devam eden lansmanın ardından BabyMall’un 2022 vizyonu paylaşıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: