Başa Dön

Ayşegül Dinçkök’ten Sualtı Sergisi

blank

Ayşegül Dinçkök’ten Sualtı Sergisi

Okuma süresi 1 dakika

Cemiyet hayatının zarif ismi Ayşegül Dinçkök, ikinci sualtı sergisi Derin Tutku Air‘ı Bodrum Ali Hakan Aykan Kültür Merkezi’nde şık bir davetle gerçekleştirdi.

Dünyanın en nadide sualtı canlılarının yaşadığı bölgelerde çekilmiş olan fotoğraflardan oluşan sergi, seçkin konukların katılımıyla gerçekleşti. Her karede, gezegenin sahip olduğu şaşırtıcı güzelliğin aslında ne kadar kırılgan olabileceğinin vurgulandığı ve küresel ısınma, insan kullanımı, avcılık baskısı gibi nedenler yüzünden deniz canlılarının kitlesel olarak yok olmaya mahkum edildiğinin üzerinde durulduğu sergi, sanatseverler tarafından büyük beğeni topladı. Ayrıca, otizimli küçük ressam Ali Dökücü’nün, Ayşegül hanımın fotoğraflarını resimlediği eserler de sergilendi. Dinçkök, bu sergi ile eş zamanlı olarak çıkardığı, sualtı fotoğraflarından oluşan kitabının satışından elde edilen geliri Akdeniz Koruma Derneği’nin ‘Deniz Koruculuğu’ projesine bağışladı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: