Başa Dön

Avrupa’nın En Lüks Oteli “Cornelia”

blank

Avrupa’nın En Lüks Oteli “Cornelia”

Okuma süresi 1 dakika

Dünya’nın en iyi turizm ve seyahat ödülleri Antalya’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Türkiye’den on otel ve dört seyahat şirketinin ödül aldığı törende Türkiye turizmi büyük yankı uyandırdı.  Bu yıl onsekizincisi düzenlenen Word Travel Awards (Dünya Seyahat Ödülleri) Antalya Cornelia Diamond Golf Otel’de gerçekleştirildi. Törende dünyanın önde gelen seyahat şirketleri, turizm acenteleri ve destinasyonlar “En İyi” unvanını kazanmak  ve “Avrupa Çapında 500 Organizasyon Turizm Onur Ödülü” için yüz yirmi beş kategoride yarıştılar.
Turizm otelleri CEO’ları, seyahat şirketlerinin yöneticileri ve cemiyet hayatının tanıdık simalarının katıldığı tören kokteyl ile başladı, ardından yemeğe geçilen gecede ödüle layık görülen otellerin ve seyahat acentelerinin yöneticileri tek tek sahneye çağırılarak ödülleri takdim edildi. Gecede Cornelia De Luxe Resort ve Cornelia Diamond Golf Resort&Spa yüz yirmi beş kategoride en çok ödül alan otel seçildi. Ödül töreninin ardından davetliler dansöz şov ve Popstar Aydan’ın sahne şovu ile unutulmaz bir gece geçirdiler.


Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.