Başa Dön

Avrupa Şampiyonu Alaçatı’da Belli Oluyor

Avrupa Şampiyonu Alaçatı’da Belli Oluyor

Alaçatı, IFCA Slalom Çocuk- Genç-Master Avrupa Şampiyonası’na ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Vetsel’in ana sponsorluğunda Çağla Kubat Windsurf Academy tarafından 1-6 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek organizasyona 10’dan fazla ülkeden 100’e yakın sporcu katılacak.

Kendine özgü mimarisi, asma bahçeleri, yeldeğirmenleriyle bilinen Alaçatı, devamlı düzgün esen rüzgarı ve Türk misafirperverliği ile “Windsurf Slalom sınıfında dünyanın başkenti” olarak biliniyor. 2011 yılından bu yana pek çok başarılı organizasyona imza atan Çağla Kubat Windsurf Academy’nin kurucusu olan Çağla Kubat Diaz organizasyonla ilgili olarak; ‘Bu senede büyük bir organizasyona ev sahipliği yaptığımız için çok mutluyuz. Özellikle windsurf dünyasında çok önemli bir yere sahip olan bu destinasyonun Avrupa Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak olması bizleri çok heyecanlandırıyor. Bir sonra ki hedefimiz PWA ile birlikte burada Dünya Şampiyonası’nı düzenlemek,umarız bunu da gerçekleştiririz’ dedi.

Şampiyona’da yer alacak Türk sporculardan da bahseden Çağla Kubat Diaz; ‘Çok önemli sporcular yetiştiğini gözlemliyorum. Bu şampiyonada mutlaka dereceye girecek sporcularımız olacaktır. Bizim de akademi olarak yetiştirdiğimiz youth ve junior kategorsinde yarışacak olan sporcularımız var. Çıtayı biraz yükseltmek gerekirse, aralarından avrupa şampiyonu çıkacağını düşüyorum’dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.