Başa Dön

Aura Chaké Artık Türkiye’de

blank

Aura Chaké Artık Türkiye’de

Okuma süresi 1 dakika

Fransa’nın lüks ve yenilikçi kozmetik markalarından Aura Chaké nin cilt bakım ürünleri Harvey Nichols mağazalarında meraklılarıyla buluştu.
1986 yılından bu yana kozmetik sektöründe yer alan Aura Chaké markası, Milli Sporcu Çiçek Güney tarafından Harvey Nichols mağazalarında düzenlenen lansman daveti ile yerini aldı. Aura Chaké’nin , birbirinden iddialı ürünleri , güzelliğine önem veren hanımlar tarafından büyük ilgi gördü. Çiçek Güney bu özel lansman davetine katılan konuklarıyla özel olarak ilgilendi. Kavaklıdere şarapları ve Redbull’un sponsor olduğu davette ürünler cilt bakım uzmanları tarafından davetlilere tanıtıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.