Başa Dön

Aşklarını Taçlandırdılar

blank

Aşklarını Taçlandırdılar

Okuma süresi 1 dakika

Makine mühendisi Ahmet Enginar ile Victoria’s Secret – Bath&Body Works Bölge Müdürü Burçe Öney şık bir düğün töreniyle dünyaevine girdiler.

Burçe Öney ve Ahmet Enginar Hacettepe Beyaz Ev’de gerçekleşen düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi. 3 yıl önce bir kafede başlayan aşklarını evlilik kararıyla taçlandıran çiftin mutluluğu görülmeye değerdi. Hiçbir detayın atlanmadığı düğün töreni tüm hazırlıkların ve davetlilerin katılımının tamamlanmasının ardından başladı. Yoğun alkış eşliğinde nikah masasına gelen çift, nikah memurunun sorusuna büyük bir heyecanla evet dedi. Daha sonra ilk danslarını gerçekleştiren çiftin mutluluğu ve heyecanı görülmeye değerdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: