Başa Dön

Aşk-ı Hüma Koleksiyonu

blank

Aşk-ı Hüma Koleksiyonu

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye’nin önde gelen mücevher firmalarından Storks Altın Mücevherat, yeni koleksiyonu olan Aşk-ı Hüma koleksiyonunu Cepa AVM’deki mağazasında düzenlediği bir lansmanla tanıttı.

Türkiye’nin ilk mücevher firmalarından olan ve 50 yıllık deneyimi ile kalitesini kanıtlamış Storks Altın Mücevherat yepyeni bir koleksiyona imza attı. Tamamı el yapımı olan ve 12 parçadan oluşan Aşk-ı Hüma koleksiyonu düzenlenen bir lansmanla Cepa AVM’de tanıtıldı. Tarihsel araştırmalar sonucu 6 aylık bir süreçte hazırlanan ve isimlerini Osmanlı sultanlarından alan 12 ayrı mücevher basına tanıtıldı. İsimlerini Hürrem Sultan, Kösem Sultan, Mahidevran Sultan, Mihrimah Sultan, Valide Handan Sultan gibi Osmanlı İmparatorluğu’nda iz bırakmış sultanlardan alan koleksiyon parçaları yine bu şahısların sevdiği mücevherler ile hazırlanarak koleksiyonda yer buldu. Ankara’da 10 yıldır hizmet veren Cepa AVM Mağazasında verilen lansmanda konuşan Marka Temsilcisi Şükrü Demir; “Bu koleksiyon dış pazarda Türkiye’nin tanıtımı açısından da büyük önem taşıyor.” diyerek koleksiyonun önemine vurgu yaptı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: