Başa Dön

Arzu Sabancı For Koton’dan Alışveriş Partisi

Arzu Sabancı For Koton’dan Alışveriş Partisi

Okuma süresi 2 dakika

Dört sezondur Koton ile iş birliği yaparak “Arzu Sabancı for Koton Koleksiyonu”nu hazırlayan Arzu Sabancı, bir alışveriş partisiyle hem Arzu Sabancı for Koton 2018-2019 Sonbahar-Kış koleksiyonunu tanıttı hem de yakın dostlarını ağırladı. Koton Yönetim Kurulu Eş Başkanı Gülden Yılmaz ve Arzu Sabancı’nın ev sahipliği yaptığı etkinlik Koton Tünel Mağazası’nda gerçekleşti.

Arzu Sabancı, dört sezondur Koton ile iş birliğinden doğan “Arzu Sabancı for Koton Koleksiyonu”nu Koton Tünel Mağazası’nda düzenlenen bir alışveriş partisiyle görücüye çıkardı. Koton Yönetim Kurulu Eş Başkanı Gülden Yılmaz ve Arzu Sabancı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen davette iki isim konuklarla yakından ilgilenerek ürünler hakkında bilgi verdiler. Davette kısa bir konuşma ile konuklarına teşekkür eden Sabancı yakın bir zamanda erkek koleksiyonunun lansmanını gerçekleştirdiklerini ve gelen tepkilerden çok memnun kaldıklarını belirterek “Koton ile dört sezonda, beş koleksiyon hazırladık. Kadın koleksiyonlarımızda yakaladığımız başarıyı erkek koleksiyonlarımızda da görmek bizi çok mutlu ediyor. Arzu Sabancı for Koton, kadınların her sezon beklediği ve ilgiyle takip ettiği bir koleksiyon olmayı başardı” dedi. Arzu Sabancı ile güzel bir uyum yakaladıklarını ifade eden Koton Yönetim Kurulu Eş Başkanı Gülden Yılmaz ise “Bu sezonun sürprizi Arzu ile hazırladığımız erkek koleksiyonumuz oldu. Erkek kategorisindeki iddiamızı güçlendirdiğimiz bir sezon yaşıyoruz. Kadın koleksiyonlarımızla da oldukça başarılı sezonlar geçiriyoruz” dedi. Davette konuklar bol bol alışveriş yaparken, Arzu Sabancı ve Gülden Yılmaz’ı tebrik ederek mağazadan ayrıldılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.