Başa Dön

Artgalerim’de Yıldızlar Geçidi

blank

Artgalerim’de Yıldızlar Geçidi

Okuma süresi 1 dakika

Ünlü ressam Sayat Uşaklıgil’in “Yıldızlar Geçidi” tablolarından oluşan sergisi, Damat Tween ADV Mağazası’nın altıncı katında yer alan Artgalerim Nişantaşı Sanat Galerisi’nde düzenlenen kokteylle açıldı.

 

Marilyn Monroe, Sharon Stone, Uma Thurman gibi ünlü oyuncuların yanı sıra ünlü filmlerden esinlenerek hayat bulan tablolar davete katılan konulardan büyük beğeni topladı. Davete iş, sanat ve cemiyet hayatının seçkin isimleri katıldı. Konuklara leziz ikram ve içeceklerin sunulduğu sergi kokteyli sanatçının teşekkür konuşmasının ardından sona erdi.

[nggallery id=929]

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.