© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Arkadaşlarıyla Buluştu

Arkadaşlarıyla Buluştu

Nar Koleksiyon’un zarif sahibesi Meltem Bengi’ye arkadaşları hoş bir sürpriz yaparak SushiCo’da özel bir doğum günü yemeği düzenlediler. 

Ankara’da özel tasarım hediyelik ürünleriyle devlet başkanlarına,  krallara hizmet veren Nar Koleksiyon’un zarif sahibesi Meltem Bengi için arkadaşları SushiCo’da bir doğum günü yemeği düzenlediler. Çok yakın dostlarının katıldığı yemekte Meltem Bengi’ye arkadaşları Eşna Mücevherattan çok şık bir hediye aldılar.

[nggallery id=1164]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.