Başa Dön

Aquazzura X Beymen’in Özel Novikov Daveti

Aquazzura X Beymen’in Özel Novikov Daveti

Okuma süresi 1 dakika

Beymen tarafından Aquazzura Resort 2022 Koleksiyonu onuruna; Mandarin Oriental Bosphorus İstanbul içinde yer alan Novikov İstanbul Lounge Bar’da özel bir davet düzenlendi.

Aquazzura, sezon koleksiyonu tasarımlarının yanı sıra; yeni koleksiyonundan seçili parçaları da ilk kez Mandarin Oriental Bosphorus İstanbul içinde yer alan Novikov Lounge Bar’da, Beymen’in düzenlediği bu özel etkinlik aracılığıyla sergilendi. Koleksiyonun bu özel tanıtım davetine; iş, cemiyet  ve sanat dünyasının tanınan isimleri katılım gösterdi. New York gece hayatının en renkli yılları 70’lerden ve Studio 54’un görkemli dans partilerinden ilham alınarak tasarlanan; Aquazzura yeni koleksiyonunun sergilendiği davette, Edgardo Osorio konuklarla tek tek ilgilenerek; davetliler için eskizlerini imzaladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.