Başa Dön

Antik Kent Gezisinde Buluştular

Antik Kent Gezisinde Buluştular

Okuma süresi 1 dakika

Kültürel mirasımızı gelecek nesillere aktarılması amacıyla çalışmalarına devam eden EPOS 7 Derneği üyeleri, Antalya’da bir araya geldiler.

Arzu Sabancı, Feryal Gülman, Berrin Okçu, Demet Hanif, Berna Çebi, Merih Turan’ın da katıldığı antik gezide hanımlar, Antalya ili Serik ilçesinde bulunan antik tiyatrosuyla meşhur Aspendos Antik Kenti’ni gezdiler. Tanıtım komitesi, yönetim kurulu üyelerinin bulunduğu geziye katılanlar, gezerek antik kent hakkında bilgi sahibi oldu. Yeni şeyler öğrenerek, bilgilerini sosyal medyada hesaplarından paylaşan EPOS 7 Derneği üyeleri, antik kente hayran kaldılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Bir Yorum Ekleyin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: