Başa Dön

Annemle Daha Güçlüyüm

blank

Annemle Daha Güçlüyüm

Okuma süresi 1 dakika

Rollhouse Spor ve Eğlence Merkezi’nin Armada AVM Hayat Sokağı’ndaki şubesi, Down Town’da Ankara iş ve cemiyet hayatının annelerini ve çocuklarını bir araya getirdi.

Bowling turnuvasında anneler ve çocukları bowling oynayarak saatlerce yarıştı. Renkli görüntülerin yaşandığı etkinlikte kıyasıya bir mücadele vardı. Yarışma sonunda birinci açıklanırken nefesler tutuldu. Heyecanlı dakikaların sonunda Efe ve Benal Ayna ikilisinin birinci olduğu açıklandı. Etkinlik kapsamında, aynı zamanda çocuklar da oyuncaklarını LÖSEV’e bağışladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.