Başa Dön

Anne Adaylarına Özel Uygulama

blank

Anne Adaylarına Özel Uygulama

Okuma süresi 1 dakika

Memorial Ankara Hastanesi anne adaylarının rahat bir hamilelik dönemi geçirmelerini sağlamak amacıyla ücretsiz düzenlediği hamilelik yogası derslerinin ilkini gerçekleştirdi.

Memorial Ankara Hastanesi’nde her cumartesi ücretsiz olarak düzenlenecek olan hamilelik yogası derslerinin ilkini Dr. Neslihan İskit gerçekleştirdi. Yoga uzmanı Dr. İskit ilk derste, anne adaylarının rahat ve huzurlu bir doğum yapmaları için hamilelik yogası programının öneminden bahsetti. Gebelik süresi boyunca yapılması önerilen programa katılan kadınlar, özel olarak hazırlanan yoga hareketlerini uygularken çok eğlendiler. Memorial Ankara Hastanesi’nin konferans salonunda gerçekleştirilen yoga derslerine katılan hanımlar, bu güzel uygulama için Memorial Hastanesi yetkililerine teşekkür etmeyi ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.