Başa Dön

Anlaşmaya Özel Kutlama

blank

Anlaşmaya Özel Kutlama

Okuma süresi 1 dakika

Dünyanın önde gelen lüks otel gruplarından Mandarin Oriental Hotel Group ile Astaş Holding, aralarında yaptıkları anlaşmayı Savarona yatında gerçekleştirilen şık bir kokteyl ile kutladı.

Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Aşcı ve Mandarin Oriental Hotel Group Direktörleri Christoph Mares ile Paul M. Massot’ın ev sahipliğinde düzenlenen geceye iş ve cemiyet hayatının birbirinden ünlü isimleri katıldı.

Bodrum Göltürkbükü Cennet Koyu’nda otel ve rezidans projesi olan “Mandarin Oriental, Bodrum” ve “The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum”u işletmek üzere yapılan anlaşmanın kutlaması kokteyl ile başladı ve ardından konuklar yemek salonuna geçtiler.

[nggallery id=1011]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.