© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ankara’ya Yeni Bir Lezzet La Cuisine Brasserie

Ankara’ya Yeni Bir Lezzet La Cuisine Brasserie

Fransız mutfağını Ankaralılar’la buluşturacak olan La Cuisine Brasserie Çukurambar’da çok sayıda önemli ismin katıldığı bir davetle açıldı. TÜGİAD Ankara üyeleri ve siyaset dünyasından çok sayıda önemli ismin katıldığı açılışta La Cuisine Brasserie yemekleri ve atmosferiyle herkesten büyük beğeni topladı.  Açılış kurdelesini Sinan Aygün’ün kesmesiyle birlikte özel davet başladı. Gündüz açılışı gerçekleşen mekanda akşam saatlerinde Niran Ünsal sahne alarak konuklara müzik ziyafeti yaşattı. Fransız mutfağının yanı sıra dünya mutfaklarından da lezzetli yiyecekleri menüsünde bulunduran La Cuisine Brasserie hem restoran hem de eğlenceli akşamların mekanı olma yolunda.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.