Başa Dön

ANKARA’DA BİKAP RÜZGARI

ANKARA’DA BİKAP RÜZGARI

Okuma süresi 1 dakika

ANKARALILAR BİKAP ŞENLİĞİ’NDE STANDLARI BOŞALTTI

Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP) ikinci kez Ankaralılarla buluştu. JW Mariott Ankara’da düzenlenen ünlü isimlerin katıldığı alışveriş ve eğlence şenliğinde Ankaralılar doyasıya alışverişin keyfini çıkardı.

BİKAP tarafından gerçekleştirilen Ankara’daki alışveriş şenliği yine alışveriş ile sosyal sorumluluğu bir araya getirerek güzel bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Kapı girişinden elde edilen gelirin Mehmetçik Vakfı’na bağışlandığı şenliğe Ankaralı hanımlar yoğun ilgi gösterdi.

IVANA SERT MAKYÖZLÜK YAPTI

Ankara’daki Bikap Alışveriş Şenliği’nde kendi ruj markasıyla yer alan Ivana Sert’e Ankaralı hanımlar büyük ilgi gösterdi. Ivana Sert’de bu ilgiyi karşılıksız bırakmayarak ürünlerini satın alıp kendisiyle fotoğraf çektirmek için sıraya girenlerin rujlarını kendisi sürdü.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.