© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

ANGİKAD’dan İlgi Gören Panel

ANGİKAD’dan İlgi Gören Panel

Girişimci İş Kadınları ve Destekleme Derneği (ANGİKAD), “Büyük Aile Şirketlerinde Kız Evlat Olmak” konulu bir panel dizisinin ilkini düzenledi.

Swissôtel’de gerçekleşen toplantıya, Güral Porselen A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sevim Güral, Erkunt Traktör Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeynep Erkunt Armağan ve Güven Hastanesi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Küçükel Ezberci konuşmacı olarak katıldı. Aylık toplantılarla bir araya gelen dernek, çok değerli konuşmacılarla ve konuklarla farklı deneyimler, sorumluluklar paylaşılırken gençlerin şirket yönetimine nasıl hazırlanması gerektiğine değinildi.

[nggallery id=1310]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.