Başa Dön

ANGİAD 25. Yılını Kutladı

blank

ANGİAD 25. Yılını Kutladı

Okuma süresi 1 dakika

 

Ankara Genç İş Adamları Derneği (ANGİAD) kuruluşunun 25. Yılını JW Marriott Otel’de düzenlenen şık bir balo ile kutladı.

Yıllardır Başkent’in ekonomik ve sosyal açıdan gelişimine katkıda bulunan ANGİAD, kuruluşunun 25. yılını görkemli bir balo ile kutladı. JW Marriott Otel’de gerçekleşen etkinlikte ünlü sanatçı Ebru Gündeş sahne aldı. “Kardeşlik ve Dayanışma”, “Birlik ve Beraberlik” temalarıyla gerçekleşen baloya 800’ü aşkın davetli katıldı. Davetlilerin adete şıklık yarışına girdiği davette misafirler Ebru Gündeş’in şarkılarıyla doyasıya eğlendiler.

 

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: