© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Anadolu’nun Çiçeklerine Ev Sahipliği

Anadolu’nun Çiçeklerine Ev Sahipliği

Eğitim Kültür ve Araştırma Vakfı (EKAV); resim ve şiiri, motiflerindeki yanılsama ile bir araya getiren Zeynep Öztürk’ün “Bakarken II” isimli kişisel sergisine ev sahipliği yaptı.

Bakarken II ile, Anadolu’da yetişen on dört farklı çiçeğin hikâyesini ele alan Zeynep Öztürk’ün kişisel sergisi; cemiyet hayatının ve ünlü sanatseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Sergisinde ikinci şiir kitabını da tanıtan Öztürk, eserlerinden elde edilen gelirin, SMA’lı çocukların tedavisine ve EKAV’ın sanat dalında eğitim gören bursiyerlerine aktarılacağını belirtti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.