Başa Dön

Aloha Grup’un Yeni Yıl Jesti

blank

Aloha Grup’un Yeni Yıl Jesti

Okuma süresi 1 dakika

Lüks konutların ve rezidansların bulunduğu lüks yaşam alanı Aloha Evleri’nin sakinleri muhteşem bir yemekte bir araya geldiler.

Aloha Grup’un sahibi Metin Güngör ve eşi Gamze Güngör’ün ev sahipliği yaptığı akşam yemeği Oxygen Club’ta gerçekleşti. Kat maliklerinin katıldığı yemekte bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Metin Güngör, Aloha’da olmanın ayrıcalığını ev sahiplerine bir kez daha yaşatarak tapu ve oturma izinlerinin Aloha Grup tarafından hazırlanarak sahiplerine teslim edileceğini belirtti. Yemeğin ardından canlı müzikle eğlenen Aloha sakinleri hediyelerle geceden ayrıldılar.

 

[nggallery id=1041]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.