© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Alman Devi “Babor” Ankara’da

Alman Devi “Babor” Ankara’da

1956 yılında Michael Babor tarafından kurulan Alman kozmetik devi “Babor” dünyada ilk defa kendi adıyla Ankara’da hizmet sunacak.

4 bin 500 metrekarelik kapalı alana kurulan Başkentin en işlevsel sağlık ve güzellik merkezi “Babor Beauty”
hizmete açıldı. 2,6 milyon TL’lik dev yatırım bütçesi ile dikkatleri çeken merkezde SPA’dan fitness’a, yarı olimpik havuzdan tuz saunasına kadar birçok hizmet bulunuyor. En son teknoloji ürünlerinin yer aldığı güzellik ve spor merkezinin açılışı başkent sosyal hayatının tanınan isimlerini ağırladı. Kapalı alandaki yüzme havuzunun hemen kenarında kurulan kokteyl alanında uzun süre sohbet eden hanımlar daha sonra merkezi tanıtan videoyu izleyerek işletme müdürü Aysel Şahin’den bilgi aldılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.