Başa Dön

Alman Birliği 22 Yaşında

blank

Alman Birliği 22 Yaşında

Okuma süresi 1 dakika

Doğu ile Batı Almanya’nın birleşmesinin 22’nci yıldönümü, büyükelçilikte geniş bir katılımla kutlandı. Resepsiyona katılan ünlü oyuncusu Wilma Elles, güzelliğiyle konukları büyüledi.

Doğu ile Batı Almanya’nın birleşmesinin yirmi ikinci yılı, Almanya Büyükelçiliği’nde düzenlenen görkemli bir resepsiyonla kutlandı. Çok geniş bir katılımla gerçekleşen resepsiyona birçok yabancı misyon temsilcisinin yanı sıra, bürokrat ve basın mensubu katıldı. Gecenin ilgi odağı “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinin “Caroline”i Wilma Elles oldu. Samimi tavırlarıyla herkesin beğenisini toplayan başarılı oyuncu, davetlilerin hatıra fotoğrafı isteklerini geri çevirmedi. Resepsiyon iki ülkenin milli marşlarının okunmasıyla başladı. Almanya Büyükelçisi Eberhard Pohl konuşmasına günün anlam ve önemini belirterek başlarken Wilma Elles ise Türk- Alman ilişkilerini güçlendirecek her türlü projede görev almaya hazır olduğunu söyledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.