Başa Dön

Agem Via Flat’te Görkemli Şovlarla Açıldı

blank

Agem Via Flat’te Görkemli Şovlarla Açıldı

Okuma süresi 1 dakika

Ankara Gayrimenkul Müşavirleri Derneği (AGEM) Via Flat Toplantı Salonu’nda gerçekeleştirilen şölen tadında bir törenle açıldı.
Gayrimenkul sektöründe; Avrupa standartlarını yakalamayı, yatırımcılara ve sektörün uzmanlarına, güvenli ve kaliteli hizmet standartları getirmeyi hedefleyen derneğin açılış davetine çok sayıda seçkin isim katıldı. Derneğin kurucusu ve aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Aslan gelen davetlilerle tek tek ilgilendi. Bu törende Anıtkabir Mozolesi’ne çelenk bırakan ve Anıtkabir hatıra defterine yazı yazan Erkan Aslan önderliğinde Via Flat’e geldiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: