Başa Dön

Ağaoğlu’ndan Ankara Ziyareti

blank

Ağaoğlu’ndan Ankara Ziyareti

Okuma süresi 1 dakika

“Yaşam Mimarı” sloganıyla yola çıkan ve kısa zamanda çok önemli projelere imza atan Ağaoğlu İnşaat, modern ve yenilikçi projelerini Ankaralılar’a sundu. 

 

JW Marriott Otel’de gerçekleşen lansman toplantısına Ankara’nın iş ve cemiyet hayatından seçkin konuklar katıldı. Ağaoğlu İnşaat’ın My Home Maslak, My Office 212, My World Europe ve My Towerland projelerinin tanıtıldığı toplantıda konfor ve ayrıcalıklı yaşam alanları davetlilerin beğenisini topladı. Firma yetkililerinden detaylı şekilde bilgi alan ve mekanların görsellerini yakından inceleyen konuklar lansman toplantısının ardından kokteyle geçtiler.

[nggallery id=957]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.