Başa Dön

Yeni Koleksiyonda Disko Işıltısı

Stil kaşifi adL “Night Zoom Styled By Mert Aslan”

Yeni Koleksiyonda Disko Işıltısı

Okuma süresi 1 dakika

Sezon trendlerini zamansız stil kodlarıyla harmanlayarak adL tasarım ekibiyle kağıda döken Mert Aslan, “Night Zoom Styled By Mert Aslan” koleksiyonuyla stil algısını değiştirmeye devam ediyor.

Türkiye’de bulunan en büyük adL mağazasını geçtiğimiz yıl Cepa AVM’de açan marka, Ankara’da gerçekleştirdiği özel etkinlik ile stil sahibi isimleri ağırladı. Ankara’nın sevilen simalarının yoğun ilgi gösterdiği davette, konuklar yeni sezon ürünleri ile yakından ilgilendi. Koleksiyonda bulunan püsküllü elbise en çok beğenilen ürünler arasında yerini aldı. Stil sahibi olmanın çok zor olduğunu vurgulayan Mert Aslan, özel organizasyonlar için tüyo vermeyi ihmal etmedi. 70’lerin ve 80’lerin dikkat çeken disko trendi bohem dokunuşlarla, adL “Night Zoom Styled By Mert Aslan” 2017-18 Sonbahar/Kış koleksiyonu ile günümüze stilize edilerek karşılığını buluyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.