Başa Dön

Vakko Ankara’da

blank

Vakko Ankara’da

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye’nin en ünlü moda markalarından Vakko, Ankara’nın en seçkin yerlerinden biri olan Arjantin Caddesi’nde,  Ankaralı moda severlerle buluştu.
Sekiz yıl aradan sonra yeniden Ankara’ya gelen Vakko’nun Açılışını Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko’nun evsahipliğinde gerçekleşen kokteyle Ankara ve İstanbul’un iş, siyaset, moda ve sanat dünyasının önde gelen isimleri de katıldı. Dünyaca ünlü parti grubu Kelly Starlight ve Dj Frederic Metral’in Fransa’dan özel olarak geldiği partide, Düsseldorf’tan gelen klasik müzik orkestrası da mini bir konser verdi. Geceye katılan konuklar canlı müzik eşliğinde dans ederecek eğlencenin tadını çıkardılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.