Başa Dön

“Tuval” Club Ilıca!da

blank

“Tuval” Club Ilıca!da

Okuma süresi 1 dakika

Semra, Nejat, Emre ve Eda Erdoğan’ın sahibi olduğu Tuval Restoran cafe,beachclub,restoran, gece kulubü olarak Club Ilıca’da açıldı. İlk olarak Alaçatı’da hizmete giren Tuval restoran Konak Pier’in ardından Club Ilıca Otel’de de konuklarını ağırlıyor Açılışta sahne alan Ayhan Sicimoğlu ve ekibi konuklar tarafından büyük ilgi gördü. İzmir Cemiyet hayatının bir arada bulunduğu gecede Servet Çolağın hazırlığı yemeklerin lezzetleri eşliğinde sabaha kadar eğlence dolu anlar yaşandı.
Yaz sezonu boyunca birbirinden ünlü sanatçıların sahne alacağı mekan sabah 10.00 ile 04.00 arası hizmet veriyor. Beach Club, cafe –bar, restoran özelliği taşıyan Tuval Çeşme’de bir ilki daha gerçekleştirerek konuklarına sahip olduğu 6 adet deniz bungolov odalarını tahsis ediyor.
Asma yaprağına sarılmış barbun balığı, Nohutlu kalamar,keçi peyniriyle doldurulmuş kabakçiçeği dolması, Marsilya usulü balık çorbası, Sakızlı kadayıfa sarılmış karides Tuval’in spesiyelleri arasında.
İlk olarak Alaçatı’da hizmete giren Tuval restoran Konak Pier’in ardından Club Ilıca Otel’de de konuklarını ağırlıyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.