© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Mucize Güzellik Ümitköy’de

Mucize Güzellik Ümitköy’de

Güzellik uzmanı Mine Murat, yıllardır edindiği tecrübesini Ümitköy’de açtığı güzellik merkezine taşıdı. Güzellik konusunda aldığı eğitim ile yıllardır çalışarak elde ettiği tecrübeyi birleştiren güzellik uzmanı Mine Murat, daha kaliteli hizmeti sunmak için güzellik salonunu açtı. Bu meslekte ilerlemek için yola çıkarken estetisyenlik ve masaj eğitimi aldığını söyleyen Mine Murat, aradan geçen zamanda birçok güzellik salonunda çalışarak uzmanlaştığını belirtti. Ümitköy’de kendi güzellik merkezinin açılışını yapan güzellik uzmanı, kendi deyimiyle yıllardır kurduğu hayali gerçekleştirdiğini ve kendi salonunu açtığını söyledi. Açılışa Mine Murat’ın yakın dostları katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.