Başa Dön

Karmen Gordion’da

blank

Karmen Gordion’da

Okuma süresi 1 dakika

Karmen Ayakkabı Ankara’daki ikinci şubesini Gordion Alışveriş Merkezi’nde açtı. Karmen Ayakkabıların sahibi Turgay Demirel babası Hüseyin Demirel’den bayrağı devralarak Karmen Ayakkabılarının ilerlemesi için elinden geleni yapacağını vurguladı. Bunun için Gordion Alışveriş Merkezi’ndeki şubenin önemli bir adım olduğunu söyledi. Çok sayıda davetlinin katıldığı açılışa Ankaralılar yoğun ilgi gösterdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum(1)

  • blank

    ESİN TÜMER

    22 Aralık 2011

    Hayırlı olsun.Genç girişimciye başarılar diliyorum.Senelerdir annem ve ben Tunalı mağazasından alışveriş ederiz.Kalıp olarak bana çok hitab eder, rahat ederim.Ancak son zamanlarda ayakkabıyı deneyip almadığınız zaman elemanlar saygısız bir tavır sergiliyorlar.Bir keresinde bu duruma kasada bulunan sahibinin oğlu da(sanırım Turgay bey)şahit oldu ve mağazadan ayrıldıktan sonra arkamdan yetişip elemanın adına özür diledi.Ondan sonra ben bir süre gitmedim.Daha sonra tekrar oradan alışverişe başladım.Bir keresinde (geçen kış-2011) üç bot birden alınca elemanlar son derece güleryüzlü ve iltifatkar davrandılar.Kapılara kadar yolcu edildim.Takip eden yaz yine gittim,ayakabı denedim fakat seçemedim.Yine aynı saygısız tavır sergilendi.Şimdi çok ihtiyaacım olduğu halde yazdan beri gitmiyorum.Umarım yeni mağazada çalışanlar böyle değildir.Gordion bana çok uzak.Gidebilirmiyim bilmiyorum.Karmen sevdam oradaki kaprisli elemanlar yüzünden bitti diye düşünüyorum.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.