© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İlgi Çeken Büyük Açılış

İlgi Çeken Büyük Açılış

Latince “merak uyandıran, ilgi çeken” anlamına gelen Miro, görkemli bir açılışla hizmete başladı.Dünya lezzetlerini, özellikle de Akdeniz mutfağının en güzel örneklerini sunan Miro Restoran, Ankara cemiyet hayatından önemli isimleri açılış davetinde ağırladı. Türkiye’nin ünlü şeflerinin katılımıyla gerçekleşen açılışta Miro Restoran’ın mutfağında başarılı isimlerin leziz menüsü dikkatleri çekti. Yemekleri, hoş ambiyansı ve canlı müziğiyle Miro, daha ilk gününden başkentin gözde mekanlarından olacağının sinyallerini verdi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.