Başa Dön

Hiltonsa Ankara’dan Açılışa Büyük Kutlama

blank

Hiltonsa Ankara’dan Açılışa Büyük Kutlama

Okuma süresi 1 dakika

Hiltonsa Ankara renovasyon sonrası gerçekleşen Büyük Açılış Partisi’yle merhaba dedi. Çok sayıda davetlinin katıldığı geceye üst düzey yöneticiler,
büyük elçiler ve Ankara cemiyet hayatının önde gelen simaları yoğun ilgi gösterdi. Gecenin ev sahipliğini Hilton Avrupa Bölge Başkanı Simon Vicent, Hilton Avusturya, Doğu Avrupa ve Türkiye Başkan Yardımcısı Didier Martin ve Ankara Hiltonsa Genel Müdürü Olivier Vetter ile birlikte Sanancı Holding CEO’su Ahmet Dördüncü, Sabancı Holding Genel Sekreteri Nedim Bozfakıoğlu üstlendi. Birbirinden renkli görüntülerin yaşandığı gecede konuklara açık büfe yiyecek ve içecek ikramları sunuldu. Gecede ayrıca Hilton tarafından sürpriz hediyelerin yer aldığı çekiliş gerçekleştirildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.