Başa Dön

Golf RenewaClub’da oynanır!

blank

Golf RenewaClub’da oynanır!

Okuma süresi 1 dakika

Yenilikleri ile her zaman sektorün trendlerini belirleyen RenewaClub Ankarda’da bir ilki daha gerçekleştirerek, yeşil sahaları üyelerinin ayağına getirdi. RenewaClub bünyesinde  oluşturduğu “Indoor Golf” ile, üyelerine kapalı alanda golf oynama imkanını sunuyor. Sportmenliği ön plana alan Golf sporu, prestijli ve oldukça eğlenceli bir oyun olmasının yanında; stresten arınmanın da en rahatlatıcı yolu olarak biliniyor.

RenewaClub; “Indoor Golf”’ün açılışını 03 Ekim 2011 Pazartesi günü Ankara’nın önde gelen golf tutkunları ve RenewaClub üyelerinden oluşan seçkin davetli topluluğu ile  gerçekleştirdi. Golf sporu ile ilgili detayların da paylaşıldığı gecede bu özel spor ile tanışmak isteyen, üyeler şehrin merkezinde Indoor Golf keyfini yaşadılar.

[nggallery id=645]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.